Spievankovo - Angličanina

Spievankovo - Angličanina

Galéria

Dlohoočakávané - exkluzívne - turné ANGLIČANINA je tu!

Zažite vílu Nezábudku (Mária Podhradská) a Píšťalku Tidlalku (Petra Dubayová) NAŽIVO. Čakajú na vás vtipné príbehy so spievankovskými kamarátmi, ktorých deti veľmi dobre poznajú.

Zabavíme sa, zaspievame si, aj sa veľa naučíme - napríklad o zvieratkách, rodine, jedle, farbách, ľudskom tele alebo počítaní. Stretnete obľúbené postavy– Krajčíra Raka, Psa Policajta, živých snehuliakov... Prostredníctvom príbehov, rytmizácií a pesničiek si vaše deti môžu rozšíriť slovnú zásobu a naučiť sa aktívne komunikovať po anglicky.

ANGLIČANINA je interaktívny koncert kde sa dobre zabavíte aj sa veľa naučíte!

Koncert bude prebiehať v slovenčine, ale rytmizácia nových anglických slov a fráz a piesne budú v angličtine. Odnesiete si domov neopakovateľný zážitok. A čo je podstatné – aj pozitívny vzťah k učeniu sa cudzieho jazyka. Nezáleží totiž na tom koľko sa toho deti naučia, ale či ich učenie baví. A s nami vás to určite bude baviť aj malých aj veľkých.

Koncert je vhodný pre deti od 2–10 rokov. Dĺžka koncertu 55 min, vstupenku potrebuje každý divák, bez ohľadu na vek. Odporúčame prísť 15 minút pred predstavením. Budeme radi, keď svoj zážitok z koncertu budete zdieľať s hashtagom #koncertanglicanina

Dĺžka podujatia: 60 minút
Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 10. jún 2024

Dom kultúry Sereď uvádza

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Pondelok, 10. 6. o 17:00 Kúpiť
Dom kultúry Sereď
Názov: Spievankovo - Angličtina
  vhodné pre všetky vekové skupiny maloletých
Cena: 15,00 €
Miesto: Dom kultúry Sereď
Školská 118/1
926 01 Sereď
Zobraziť na mape

Zostaň informovaný o našich novinkách

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.