In Castle / Michael Bolton

Michael Bolton po prvý krát v amfiteátri na Slovensku.

11.08.2019 20:00, Mestský amfiteáter, Parková, Sereď

Hudobné podujatia v Seredi pod značkou IN CASTLE pokračujú aj v roku 2019. 11. augusta sa svojím koncertom predstaví americký spevák a skladateľ Michael Bolton!

Pôjde o jeho prvý koncert pre verejné publikum na voľnom priestranstve na Slovensku.

Michael Bolton je americký spevák a skladateľ. Medzi jeho úspechy patrí predaj viac ako 75 miliónov albumov, účasť pri nahrávaní osem z desiatich najlepších albumov sveta v rámci pop music a dvoch singlov na billboardových priečkach, ako aj šesť cien American Music Awards a dve ceny Grammy Awards. Ako skladateľ napísal veľké hity pre také osobnosti ako napríklad: Laura Branigan a Cher. Ako spevák vystupoval s umelcami ako Lucia Aliberti, Patti LaBelle, José Carreras, Tony Cetinski, Ray Charles, Céline Dion, Plácido Domingo, Renée Fleming, Wynonna Judd, BB King, Lonely Island, Luciano Pavarotti, Percy Sledge a Zucchero.

Michael Bolton na koncerte odohrá rokmi overené hity a predstaví aj nové skladby.

Projekt IN CASTLE prináša počas letných mesiacov open-air koncerty známych zahraničných i slovenských hudobníkov do nádherného prostredia Zámockého parku a Amfiteátra v Seredi.V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.

Vstup detí do 15 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.

Zakúpením vstupenky účastník súhlasí s fotografovaním médií i organizátorov na tomto podujatí za účelom zverejnenia video, alebo fotoreportov. Tiež návštevník súhlasí a rešpektuje skutočnosť, že do areálu je prísne zakázané vnášať profesionálnu foto a videotechniku a sklenené a kovové predmety.

Vstupenky

Sedenie (golden zone) ... 79 eur (Môžete tzakúpiť v pokladni kina NOVA)

Voľné sedenie :

Prvých 50ks 29,00 €

Ďalších 500ks 39,00 €

Ďalších 500ks 49,00 €

Následne 59,00 €

Dátum lokálnej premiéry: 11. august 2019

Klimaktérium... a čo!?
Dnes 18:00

Babská jazda plná humoru

Ľadové kráľovstvo