Boney M Feat. Original Member Sheyla Bonnick

Štvorica BONEY M dobíjala koncom sedemdesiatych a začiatkom osemdesiatych rokov európske hitparády. Ich biografia hitov je rozsiahla. Skupina mala osem hitov Number One v európskych hitparádach a patria k tým najlepším s disko éry: Daddy Cool, Sunny, Ma Baker, Belfast, Rivers Of Babylon, Brown Girl In The Ring, Rasputin, Mary's Boy Child.

Na Slovensko prichádza odohrať open air koncert zakladajúca členka kapely Sheyla Bonnick spolu s desať člennou sprievodnou kapelou - projektom The sound of BONEY M. Strhujúca live show sa uskutoční 21. júna v areáli seredského kaštieľa.

Bonusom bude fakt, že v tento víkend sa koná v meste Tradičný seredský jarmok.

21.06.2019 21:00, Mestský amfiteáter, Parková, Sereď

Vstupenky

Predpredaj ... 12 eur

Na mieste ... 16 eur

Vstupenky nie sú viazané na miesto. Voľné sedenie.

Dátum lokálnej premiéry: 21. jún 2019
Dátum svetovej premiéry: 21. jún 2019

Piatok, 21. 6. o 21:00 Kúpiť
Mestský amfiteáter Sereď
Názov: Boney M Feat. Original Member Sheyla Bonnick
  live Originálna verzia
Miesto: Mestský amfiteáter Sereď
Parková

Predstavím ťa oteckovi

Čo všetko sa môže zomlieť, ak váš nastávajúci túži spoznať vašich rodičov, lenže otecko vlastne nie je vaším oteckom?