Mauro Tummolo (TAL)

NEW YORK CLUB DK SEREĎ

Vstupné 11 eur

Predpredaj pokladňa KINO NOVA alebo www.domkultury.sered.sk

Mauro Tummolo je taliansky spevák a skladateľ narodený vo Švajčiarsku, žijúci v regióne Basilicata v Taliansku, ktorý miluje hudbu ako svoju rodinu. Ľudské hodnoty tvoria základ jeho každodenného života, nenecháva nič na náhodu a vo svojich piesňach nachádza túžbu, silu a podnety na to, aby každý ďalší deň bol lepší ako ten predchádzajúci.

Jeho prvé kroky k hudbe vedú do miestnej dychovej kapely, kde hraje na trúbku. Neskôr sa začína naplno venovať spevu, získava veľa speváckych skúseností a zúčastňuje sa na spolupráci so známymi osobnosťami hudobného showbiznisu (Beppe Vessicchio, Mariella Nava, Gatto Panceri, Luca Pitteri, Iskra Menarini, Gabriella Scalise). Aktívne sa zúčastňuje rôznych hudobých festivalov ako Festival Di Napoli, Bengio Festival, Festival degli Sconosciuti, Accademia di Sanremo, Festival Show atď. Účinkuje taktiež v troch muzikáloch v spolupráci so známym Mariom Rosinim. Podiela sa aktívnou účasťou v talianskych národných televíznych show, kde sa stáva víťazom programu "Stasera è la tua sera" na kanále Rai Uno a takisto "Cultura Moderna" na CANALE 5. Duetuje so Stefanom Centomom a otvára koncerty pre speváčku Mariu Nazionale.

Jeho prvé debutové album vychádza pod názvom „Chi la dura la vince“ / Kto zotrvá ten vyhrá, fráza, ktorú si Mauro dal zvečniť tetovaním.

Prvý singel vychádza v roku 2014 pod názvom „Resterò“/ Zostanem, potom v roku 2015 s piesňou s názvom "Come te" / Ako Ty, s vydavateľstvom TOP RECORDS (Miláno), ktorá na webe dosiahla viac ako 55 000 vizualizácií. Treba spomenúť, že Mauro je autorom skladieb aj iných umelcov.

V roku 2016 vychádza krásna skladba pod názvom „Volevo solo dirti“ / Chcel som Ti len povedať,

V roku 2017 prezentuje naživo skladby z jeho posledného majstrovského diela „Parto da qui“/ Odchádzam odtiaľto, album ktorý je plný skúseností, lásky a emócií.

Hneď na to v lete v roku 2017 prichádza s piesňou „Differenze“ /Rozdiely, realizovaná s členmi kapely, ktorí sprevádzajú po turné známych Benji a Fede.

Rok 2017 uzatvára živým vystúpenim svojej kapely "Vittima Modà Tribute Band" a to 17. decembra vo Švajčiarsku. Na javisku spolu vystupuje aj s hudobníkmi známej talianskej kapely MODA a to v zoskupení, Stefano Forcella - basgitara, Claudio Dirani - bicie a Diego Arrigoni gitara.

Rok 2018 otvára so skladbou „Fly“, pieseň napísaná pod špeciálnou víziou Andrea Amatiho.

Následne skladba „Un'altra storia“/ Ďalší príbeh, ktorá vychádza pod záštitou Sonny Music, ktorej text napísal Massimo Tornese a dosahuje viac ako 102.000 vizualizácií na YOUTUBE.

Mauro je aj lídrom kapely VITTIMA MODÀ TRIBUTE BAND, ktorá je COVER známej kapely MODÀ. Všetci členovia kapely pochádzajú z regiónu Basilicata a spolupracujú spolu 5 rokov.

V súčastnosti Mauro pracuje na ďalšom svojom albume, na ktorom sa spolu s ním budú podielať významní autori, tak sa všetci máme na čo tešiť.

Dátum lokálnej premiéry: 11. marec 2019

Pondelok, 11. 3. o 19:00 Kúpiť
Dom kultúry Sereď
Názov: Mauro Tummolo (TAL)