In Castle / Limp Bizkit

V lete pod hviezdami tentoraz privítame aj skupinu LIMP BIZKIT!

Hudobné podujatia v Seredi IN CASTLE pokračujú aj v roku 2019!

V lete pod hviezdami tentoraz privítame aj skupinu LIMP BIZKIT!

Limp Bizkit, jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel, odohrá svoju strhujúcu show 23. júla 2019 v Amfiteátri Sereď.

Podľa aktuálnych informácií Limp Bizkit nahrávajú dlhoočakávaný album od novembra 2018. Počas júna a júla budúceho roka vyrazia na európske turné a jednou zo zastávok bude aj Sereď!

Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie ako kedykoľvek predtým a po 22-rokoch fungovania kapely hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na kontinent.

Spoločne si všetci budeme môcť naplno zaspievať hity ako Rollin', My Generation či Break Stuff.

Nenechajte si ujsť koncert Limp Bizkit v Seredi!

V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.

Vstup detí do 15 rokov je povolený len v sprievode dospelej osoby.

Zakúpením vstupenky účastník súhlasí s fotografovaním médií i organizátorov na tomto podujatí za účelom zverejnenia video, alebo fotoreportov. Tiež návštevník súhlasí a rešpektuje skutočnosť, že do areálu je prísne zakázané vnášať profesionálnu foto a videotechniku a sklenené a kovové predmety.

Predpredaj v pokladni kina NOVA :

prvych 500 vstupeniek 19 euro

druhych 500 vstupeniek 24 euro

nasledujúcich 500 vstupeniek 29 euro

potom 35 eur

Dátum lokálnej premiéry: 23. júl 2019
Dátum svetovej premiéry: 23. júl 2019

Cimbal Show
Dnes 19:00

verejné nakrúcanie novej hudobnej show televízie SENZIerejné nakrúcanie novej hudobnej show televízie SENZI

Čo sa sníva trpazlíkom

Správa o výskyte trpaslíkov od Radošinského naivného divadla

Na koho to slovo padne

Groteskný príbeh piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti, v spoločnosti jedného revolvera...

Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!

5. výročie Smejko a Tanculienka: Všetko najlepšie!

Klimaktérium... a čo!?

Babská jazda plná humoru