In Castle / Apocalyptica

Prvým zverejneným menom je štvorica violončelistov z Fínska Apocalyptica, považovaná za medzinárodný fenomén. Skupina sa na Slovensku zastaví v rámci turné APOCALYPTICA 'PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS' v piatok 17. augusta 2018. Okrem skladieb z prelomového debutového albumu Apocalyptica odohrá aj ďalšie klasiky skupiny Metallica.

V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie. V areáli sa budú nachádzať stánky s občerstvením (nápoje aj jedlo). Koncert sa bude konať aj v prípade menej priaznivého počasia okrem počasia ohrozujúceho životy návštevníkov.

Predpredaj:

Prvých 500 vstupeniek 19€

Ďalších 500 vstupeniek 24€

Následne 29€

Cena na mieste 29€

Dátum lokálnej premiéry: 17. august 2018

Chlieb s maslom

Ženy sa skrátka k mužom nehodia.