In Castle / Clean Bandit

CLEAN BANDIT (UK) + ÓČKO PARTY

Zámocký park, 926 01 Sereď

9.8.2018, 20:00

Hudba známej britskej skupiny Clean Bandit prináša strhujúce spojenie elektropopu, tanečného popu, klasického crossoveru a vážnej hudby. Trio okamžite zaujalo debutovým albumom New Eyes z roku 2014. Singel Rather Be (feat. Jess Glynne) ich v roku 2014 vystrelil na najvyššie priečky svetových hitparád a predajov.

Clean Bandit vo svojich piesňach prinášajú množstvo zaujímavých vokálnych spoluprác. Podľa obrovskej sledovanosti videoklipov publikum "Čistotného Banditu" miluje snáď všetky "jeho" rádiové hity. Svedčia o tom takmer dve miliardy videní skladby Rockabye s hlasmi rappera Seana Paula a speváčky Anne-Marie, alebo napríklad aj pieseň Symphony so švédskou speváčkou Zarou Larsson, ktorú si diváci vypočuli viac ako 650-miliónkrát.

Clean Bandit priebežne zverejňujú dokonalé popové single a aktívne koncertujú. Vydanie druhého albumu majú vraj v pláne v tomto roku.

Je nám cťou, že sa CLEAN BANDIT rozhodli predstaviť aktuálny koncertný program aj na Slovensku!

V Zámockom parku i v Amfiteátri sa nachádza približne tisíc miest na voľné sedenie a plocha na státie.

18.00 door open

20.00 Clean Bandit

22.00 ÓČKO Party (Mairee & DJ Roxtar)

02.00 end

Predpredaj v pokladni kina NOVA a na predpredaj.sk:

Vstupenka pre 1 osobu 15 eur.

Vstupenka pre 2 osoby 29 eur.

Vstupenka pre 3 osoby 39 eur.

Dátum lokálnej premiéry: 9. august 2018