FRIDA - Maľovať a milovať

Teatro Wüstenrot prináša pôvodný slovenský muzikál od kolektívu autorov Rudolf Geri, Daniel Hevier, Karol Vosátko

FRIDA - Maľovať a milovať je pôvodný slovenský muzikál s hudbou skladateľa a producenta Rudolfa Geriho, autora libreta a textov piesní Daniela Heviera a spoluautora libreta a režiséra Karola Vosátka.

Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži.

Život a dielo excentrickej maliarky Fridy Kahlo a jej životného partnera Diega Riveru sú pre univerzálnosť posolstva príťažlivé aj pre našu dobu. Autori tohto diela sa sústredili na hĺbku myšlienok a vnútorné posolstvo, ktoré bolo základným obsahom aj oscarového filmu Frida Kahlo s očarujúcou Salmou Hayek.

Sólisti a tanečníci v nápaditých kostýmoch na fantastickú hudbu so živým orchestrom Vám predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia.

Divadelná sála DK Sereď 27.10.2018 o 17:00 vstupné 13 eur predpredaj kino NOVA Sereď.

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 27. október 2018

Sobota, 27. 10. o 17:00 Kúpiť
Dom kultúry Sereď
Názov: FRIDA - Maľovať a milovať
  Premiéra Originálna verzia Prístupnosť od 12 rokov
Miesto: Dom kultúry Sereď
Školská 118/1

Hrajú

• Katarína Ivanková, Frida Kahlo
  • Tomáš Palonder, Diego Rivera
  • Mirka Partlová/Natália Puklušová, Cristi
  • Marcel Ochránek/Jakub Ružička, Rockefeller, Trockij

Réžia

• Karol Vosátko

Scenár

• Daniel Hevier

Hudba

• Rudolf Geri

Spomienka na obete napoleonských vojen
0,00 €

Ukážky z bitky v Napoleonskych vojnách, vojenskej chirurgie a táborového života

0,00 €
Cigánka

Moderná hudobno-tanečná feéria s prvkami muzikálu, nabitá hudbou v bravúrnej interpretácii Cigánskych Diablov.

FRIDA - Maľovať a milovať

Smejko a Tanculienka: Hip, hip, hurá!

Úplne nové predstavenie HIP HIP HURÁ! pre malých chrobáčikov