FRIDA - Maľovať a milovať

Teatro Wüstenrot prináša pôvodný slovenský muzikál od kolektívu autorov Rudolf Geri, Daniel Hevier, Karol Vosátko

FRIDA - Maľovať a milovať je pôvodný slovenský muzikál s hudbou skladateľa a producenta Rudolfa Geriho, autora libreta a textov piesní Daniela Heviera a spoluautora libreta a režiséra Karola Vosátka.

Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži.

Život a dielo excentrickej maliarky Fridy Kahlo a jej životného partnera Diega Riveru sú pre univerzálnosť posolstva príťažlivé aj pre našu dobu. Autori tohto diela sa sústredili na hĺbku myšlienok a vnútorné posolstvo, ktoré bolo základným obsahom aj oscarového filmu Frida Kahlo s očarujúcou Salmou Hayek.

Sólisti a tanečníci v nápaditých kostýmoch na fantastickú hudbu so živým orchestrom Vám predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia.

Divadelná sála DK Sereď 27.10.2018 o 17:00 vstupné 13 eur predpredaj kino NOVA Sereď.

Rok výroby: 2017

13,00 €

13,00 €
Galakoncert La Gioia v doprovode Simple Lounge Quartet

Pop operné trio La Gioia opäť prichádza do Serede, tentokrát so svojím doprovodným telesom Simple Lounge Quartet.

Avatar fest 2018
10,00 €

Už piaty AVATAR FEST - festival jógy, hudby duše a zdravého živottného štýlu.

Avatar fest 2018
10,00 €

Už piaty AVATAR FEST - festival jógy, hudby duše a zdravého živottného štýlu.

10,00 €
Smejko a Tanculienka: Hip, hip, hurá!

Úplne nové predstavenie HIP HIP HURÁ! pre malých chrobáčikov

Odchody vlakov

Vynaliezavá a invenčná komédia pre dvoch hercov z pera legendárneho autora Petra Zelenku na motívy hry Michaela Frayna.

Bílé Vánoce Lucie Bílé II.

Najpopulárnejšia česká speváčka pre Vás pripravila vianočný program s klavírnym doprovodom Petra Maláska