Deň otvorených dverí v múzeu

pri príležitosti DNÍ EURÓPSKEHO KULTÚRNEHO DEDIČSTVA

Dom kultúry - Mestské múzeum v Seredi pripravilo v rámci Dní európskeho kultúrneho dedičstva 2017 – PAMIATKY A PRÍRODA: krajina možností „Deň otvorených dverí v múzeu“, na ktorý Vás srdečne pozýva dňa 16. septembra 2017 od 10.00 – 20.00 hod. do priestorov mestského múzea. Hlavnou témou je národná kultúrna pamiatka – seredský kaštieľ. Počas dňa budú premietané filmy o Seredskom kaštieli s odborným výkladom k expozíciám a o 18.00 hod. sa uskutočnia prednášky archeológa Mgr. Róberta Daňa PhD. archivárky PhDr. Evy Vrabcovej a RNDr. Pavla Ištoka na tému výskumu a histórie kaštieľa.

Pre návštevníkov je v tento deň voľný vstup do múzea!

Rok výroby: 2017
Dátum lokálnej premiéry: 16. september 2017

Nemo a Dory
Írska kliatba

Veľká komédia o malých problémoch

Smejko a Tanculienka - Kuk, ani muk!